



Left Handed TaylorMade Stealth 2 HD 16* 3 Wood - Speeder NX 50g Regular - 386492
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth 2 HD |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 16 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Fujikura Speeder NX 50g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Golf Pride Z-Grip |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition. Face and sole have light brush marks from normal course play. Topline and crown look ok with some light wear. No major dings. |
| SKU: | 386492 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth 2 HD |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 16 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Fujikura Speeder NX 50g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Golf Pride Z-Grip |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition. Face and sole have light brush marks from normal course play. Topline and crown look ok with some light wear. No major dings. |
| SKU: | 386492 |























