



Left Handed TaylorMade Stealth 2 HD 16* 3 Wood - Speeder NX Regular Flex 386250
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth 2 HD |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 16 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Fujikura Speeder NX 50g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Golf Pride Z-Grip |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above Average Condition. The face and sole have some light brush marks from normal course play. The crown and topline look good with some light visible wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 386250 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth 2 HD |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 16 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Fujikura Speeder NX 50g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Golf Pride Z-Grip |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above Average Condition. The face and sole have some light brush marks from normal course play. The crown and topline look good with some light visible wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 386250 |























