



Left Handed TaylorMade Stealth PLUS+ 15* 3 Wood - HZRDUS RDX 65g Regular 371884
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth Plus+ |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS RED 65g 5.5 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition. The face and sole have some light brush marks from normal course play. The crown and topline have minimal imperfections from shop wear. No major dings. |
| SKU: | 371884 |
Original: $175.99
-65%$175.99
$61.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth Plus+ |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS RED 65g 5.5 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition. The face and sole have some light brush marks from normal course play. The crown and topline have minimal imperfections from shop wear. No major dings. |
| SKU: | 371884 |























