



Left Handed TaylorMade Stealth PLUS+ 15* 3 Wood - HZRDUS Smoke 70g X-Flex 377222
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth Plus+ |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke 70g 6.5 Extra Stiff |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Karma 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Nice condition. The face and sole have some light brush marks from normal course play. The crown and topline have minimal imperfections from shop wear. No major dings. |
| SKU: | 377222 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth Plus+ |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke 70g 6.5 Extra Stiff |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Karma 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Nice condition. The face and sole have some light brush marks from normal course play. The crown and topline have minimal imperfections from shop wear. No major dings. |
| SKU: | 377222 |























