



Left Handed Titleist TS2 15* 3 Wood - Mitsubishi Kuro Kage 55g Senior - 393490
| Brand: | Titleist |
| Model: | TS2 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Mitsubishi Kuro Kage 55g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with light brush marks to the face and sole from normal course play. Sole has a few light scratches. The topline and crown look good with light wear. No major dings. |
| SKU: | 393490 |
Original: $103.99
-65%$103.99
$36.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Titleist |
| Model: | TS2 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Mitsubishi Kuro Kage 55g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with light brush marks to the face and sole from normal course play. Sole has a few light scratches. The topline and crown look good with light wear. No major dings. |
| SKU: | 393490 |























