



Mint! XXIO X 15* 3 Wood w/Cover - Miyazaki AX-II 46g Stiff Flex - 376806
| Brand: | XXIO |
| Model: | XXIO X |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Miyazaki AX-II 46g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Original XXIO |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 9 / 10 - Mint condition. Face and sole show minimal signs of wear or use. Topline and crown look clean. No major dings. |
| SKU: | 376806 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | XXIO |
| Model: | XXIO X |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Miyazaki AX-II 46g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Original XXIO |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 9 / 10 - Mint condition. Face and sole show minimal signs of wear or use. Topline and crown look clean. No major dings. |
| SKU: | 376806 |























