


New! Accra FX 3.0 100H Hybrid Shaft M2 Senior Flex 42" UNCUT - 403326
| Brand: | Accra |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 403326 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 403326 |





















