


NEW MITSUBISHI CHEMICAL TENSEI CK SERIES BLUE 50 LADIES FLEX DRIVER SHAFT 380952
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 6.5* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 380952 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 6.5* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 380952 |





















