


NEW ALDILA ROGUE BLACK 130 MSI 80 TX FLEX WOOD SHAFT #377423
| Brand: | Aldila |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 86g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.7* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 377423 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 86g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.7* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 377423 |





















