


NEW! ALDILA TOUR ASCENT Red 60 TX-Flex Driver Shaft .335" #404113
| Brand: | Aldila |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 69g Range |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 404113 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 69g Range |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 404113 |





















