🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




NEW DIAMANA X-SERIES '17 SERIES 70 X-FLEX DRIVER / WOOD SHAFT .335 46" #421411
| Brand: | Mitsubishi branded |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 78.5g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 1.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 421411 |
$56.00
Original: $159.99
-65%NEW DIAMANA X-SERIES '17 SERIES 70 X-FLEX DRIVER / WOOD SHAFT .335 46" #421411—
$159.99
$56.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Mitsubishi branded |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 78.5g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 1.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 421411 |













