🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



NEW MITSUBISHI TENSEI AV RAW ORANGE 55 X-FLEX DRIVER SHAFT -Cobra Adapter 408703
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei AV Raw Orange |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 55g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 408703 |
$79.99
NEW MITSUBISHI TENSEI AV RAW ORANGE 55 X-FLEX DRIVER SHAFT -Cobra Adapter 408703—
$79.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei AV Raw Orange |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 55g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 408703 |













