🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



NEW! PROJECT X CYPHER FORTY 5.0 Senior Flex Driver Shaft w/ TITLEIST Tip 408605
| Brand: | Project X |
| Model: | Cypher |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Std |
| Shaft Weight: | 47g |
| Launch: | High |
| Torque: | 5.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 408605 |
$28.00
Original: $79.99
-65%NEW! PROJECT X CYPHER FORTY 5.0 Senior Flex Driver Shaft w/ TITLEIST Tip 408605—
$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | Cypher |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Std |
| Shaft Weight: | 47g |
| Launch: | High |
| Torque: | 5.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 408605 |













