🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



NEW MITSUBISHI DIAMANA ZF 60 REGULAR FLEX DRIVER SHAFT 46" #423439
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana ZF |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 62g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 423439 |
$119.99
NEW MITSUBISHI DIAMANA ZF 60 REGULAR FLEX DRIVER SHAFT 46" #423439—
$119.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana ZF |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 62g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 423439 |













