🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



NEW FUBUKI MV SERIES 45 STIFF FLEX DRIVER SHAFT w/ TaylorMade Adapter #420406
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 52g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 6.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 420406 |
$79.99
NEW FUBUKI MV SERIES 45 STIFF FLEX DRIVER SHAFT w/ TaylorMade Adapter #420406—
$79.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 52g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 6.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 420406 |







