🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



NEW! MITSUBISHI FUBUKI V 40 Lite Flex Driver Shaft w/ CALLAWAY Tip 413039
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | Callaway Driver |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Std |
| Shaft Weight: | 47g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 7.4° |
| Tip Diameter: | 0.335 |
| Condition Notes: | New with adapter |
| SKU: | 413039 |
$28.00
Original: $79.99
-65%NEW! MITSUBISHI FUBUKI V 40 Lite Flex Driver Shaft w/ CALLAWAY Tip 413039—
$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | Callaway Driver |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Std |
| Shaft Weight: | 47g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 7.4° |
| Tip Diameter: | 0.335 |
| Condition Notes: | New with adapter |
| SKU: | 413039 |







