🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



NEW PROJECT X HZRDUS SMOKE iM10 60g 6.5 X-FLEX DRIVER SHAFT w/Titleist Adapter
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Smoke Green iM10 |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.7* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 397802 |
$28.00
Original: $79.99
-65%NEW PROJECT X HZRDUS SMOKE iM10 60g 6.5 X-FLEX DRIVER SHAFT w/Titleist Adapter—
$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Smoke Green iM10 |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.7* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 397802 |







