🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



NEW! TENSEI AV RAW Orange 55 X-Flex Driver Shaft w/ TaylorMade Tip #413040
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei AV Raw Orange |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Std |
| Shaft Weight: | 62g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New with adapter |
| SKU: | 413040 |
$28.00
Original: $79.99
-65%NEW! TENSEI AV RAW Orange 55 X-Flex Driver Shaft w/ TaylorMade Tip #413040—
$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei AV Raw Orange |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Std |
| Shaft Weight: | 62g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New with adapter |
| SKU: | 413040 |







