


New Fujikura Atmos Red Tour Spec 7 X Flex Driver / Wood Shaft .335 Tip 504046
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Atmos Red Tour Spec |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Extra Stiff |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 76g |
| Kickpoint: | Low-Mid |
| Launch: | Mid-High |
| Spin: | Mid |
| Torque: | 3.3° |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 504046 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Atmos Red Tour Spec |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Extra Stiff |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 76g |
| Kickpoint: | Low-Mid |
| Launch: | Mid-High |
| Spin: | Mid |
| Torque: | 3.3° |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 504046 |





















