


New Matrix TP7HDe X Flex Driver / Wood Shaft .335" tip #504044
| Brand: | LA Golf |
| Model: | Ozik TP |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New, 264 CPM |
| Flex: | Extra Stiff |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 78g |
| Kickpoint: | High |
| Launch: | Low |
| Spin: | Low |
| Tip Diameter: | .335" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 504044 |
Original: $239.99
-65%$239.99
$84.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | LA Golf |
| Model: | Ozik TP |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New, 264 CPM |
| Flex: | Extra Stiff |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 78g |
| Kickpoint: | High |
| Launch: | Low |
| Spin: | Low |
| Tip Diameter: | .335" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 504044 |





















