🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



New KBS GPS Turquoise Matte Graphite Putter Shaft .355" Tip 501976
| Brand: | KBS |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Length: | 37" |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Shaft Length: | 37" |
| Shaft Weight: | 120g |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 501976 |
$28.00
Original: $79.99
-65%New KBS GPS Turquoise Matte Graphite Putter Shaft .355" Tip 501976—
$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | KBS |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Length: | 37" |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Shaft Length: | 37" |
| Shaft Weight: | 120g |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 501976 |












