🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Scotty Cameron Special Select Putter Shaft Pull Out .355" Tip #502489
| Brand: | Scotty Cameron |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 8.5/10 |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Excellent condition with only a few light marks to the paint. |
| Length: | 30.5" |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Shaft Length: | 30.5" |
| Shaft Weight: | Standard |
| Shaft Material: | Steel |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 502489 |
$11.20
Original: $31.99
-65%Scotty Cameron Special Select Putter Shaft Pull Out .355" Tip #502489—
$31.99
$11.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Scotty Cameron |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 8.5/10 |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Excellent condition with only a few light marks to the paint. |
| Length: | 30.5" |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Shaft Length: | 30.5" |
| Shaft Weight: | Standard |
| Shaft Material: | Steel |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 502489 |












