🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Scotty Cameron Putter Shaft .355" Taper Tip #500401
| Brand: | Scotty Cameron |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 8/10 |
| Condition Notes: | Good condition w/ some nicks & scuffs to finish & label. The grip is in decent shape. |
| Grip: | Super Stroke Tour 3.0 |
| Tip Diameter: | .355" |
| Shaft Length: | 30.25" |
| Shaft Material: | Steel |
| SKU: | 500401 |
$11.20
Original: $31.99
-65%Scotty Cameron Putter Shaft .355" Taper Tip #500401—
$31.99
$11.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Scotty Cameron |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 8/10 |
| Condition Notes: | Good condition w/ some nicks & scuffs to finish & label. The grip is in decent shape. |
| Grip: | Super Stroke Tour 3.0 |
| Tip Diameter: | .355" |
| Shaft Length: | 30.25" |
| Shaft Material: | Steel |
| SKU: | 500401 |












