🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Odyssey 33" Single Bend Steel Putter Shaft #500419
| Brand: | Odyssey |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 8/10 |
| Condition Notes: | Good condition with some nicks & scuffs to the finish & labels. The tip is in good shape, and the grip will need to be replaced. |
| Grip: | Odyssey |
| Tip Diameter: | .370" |
| Shaft Length: | 33" |
| Shaft Material: | Steel |
| SKU: | 500419 |
$5.60
Original: $15.99
-65%Odyssey 33" Single Bend Steel Putter Shaft #500419—
$15.99
$5.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Odyssey |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 8/10 |
| Condition Notes: | Good condition with some nicks & scuffs to the finish & labels. The tip is in good shape, and the grip will need to be replaced. |
| Grip: | Odyssey |
| Tip Diameter: | .370" |
| Shaft Length: | 33" |
| Shaft Material: | Steel |
| SKU: | 500419 |












