



New! Ladies Stealth HL 16.5* 3 Wood - Aldila Ascent 45g Ladies Flex - 320853
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth HL |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 41.75" |
| Loft: | |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize+ |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 320853 |
Original: $223.99
-65%$223.99
$78.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth HL |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 41.75" |
| Loft: | |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize+ |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 320853 |























