



New! Left Handed Ladies Cobra Air X Offset 23* 5 Wood - Ultralite Ladies 384844
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | Air X Offset |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 41.25" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra Ultralite 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin R.E.L. Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 384844 |
Original: $103.99
-65%$103.99
$36.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | Air X Offset |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 41.25" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra Ultralite 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin R.E.L. Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 384844 |























