



Nice Left Hand TaylorMade Stealth Plus+ 15* 3 Wood - HZRDUS SMOKE RED RDX 5.5
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth Plus+ |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 43 1/4" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke Red RDX 65g FW 5.5 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade/ Lamkin Crossline 360 Std |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 9 / 10 Great Condition. The face and sole have light brush marks from normal wear. The crown looks great with no major marks or nicks. |
| SKU: | 341208 |
Original: $207.99
-65%$207.99
$72.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth Plus+ |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 43 1/4" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke Red RDX 65g FW 5.5 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade/ Lamkin Crossline 360 Std |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 9 / 10 Great Condition. The face and sole have light brush marks from normal wear. The crown looks great with no major marks or nicks. |
| SKU: | 341208 |























