



Nice! Left Handed Cobra King LTDx LS 14.5* 3 Wood - EF Riptide CB Stiff - 357258
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx LS |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Even Flow Riptide CB 50g 6.0-S Stiff Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Nice condition with no signs of any use. Crown is nearly untouched only showing a couple small and minor marks which aren't noticeable at address. No dings or scratches. |
| SKU: | 357258 |
Original: $127.99
-65%$127.99
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx LS |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Even Flow Riptide CB 50g 6.0-S Stiff Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Nice condition with no signs of any use. Crown is nearly untouched only showing a couple small and minor marks which aren't noticeable at address. No dings or scratches. |
| SKU: | 357258 |























