



Nice! Left Handed Cobra King LTDx LS 14.5* 3 Wood - Tensei White X-Flex - 356123
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx LS |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 42.75" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Tensei AV Series Raw White 75g Extra-Stiff Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Nice condition with no signs of any use. Crown shows a couple light scuffs, due to shop wear, which are hardly noticeable at address. Face and sole are both untouched and look great. No dings. |
| SKU: | 356123 |
Original: $127.99
-65%$127.99
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx LS |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 42.75" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Tensei AV Series Raw White 75g Extra-Stiff Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Nice condition with no signs of any use. Crown shows a couple light scuffs, due to shop wear, which are hardly noticeable at address. Face and sole are both untouched and look great. No dings. |
| SKU: | 356123 |























