



Nice Left Handed Cobra RAD Speed 14.5* 3 WOOD Peacoat HZRDUS Regular Flex 375941
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | KING RAD Speed |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 42.5" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke iM10 60g 5.5 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Good Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with some light marks but nothing major. |
| SKU: | 375941 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | KING RAD Speed |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 42.5" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke iM10 60g 5.5 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Good Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with some light marks but nothing major. |
| SKU: | 375941 |























