



Nice! Left Handed PXG 0341X Gen2 15* 3 Wood w/Cover - Hzrdus Stiff Flex 350032
| Brand: | PXG |
| Model: | 0341X Gen2 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | True Temper Project X Hzrdus Yellow Smoke 6.0 70g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride CP2 Wrap Midsize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Great condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with a couple light marks but nothing too bad. |
| SKU: | 350032 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | PXG |
| Model: | 0341X Gen2 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | True Temper Project X Hzrdus Yellow Smoke 6.0 70g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride CP2 Wrap Midsize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Great condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with a couple light marks but nothing too bad. |
| SKU: | 350032 |























