



Tour Issue Callaway PARADYM 18* 5 Wood w/HC - Fujikura Speeder NX Stiff 376323
| Brand: | Callaway |
| Model: | Tour Issue PARADYM |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 42" |
| Loft: | 18 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Fujikura Speeder NX 60g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet |
| Swing Weight: | D1 |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Excellent condition. The face and sole have some light brush marks from normal course play. The crown and topline look clean and untouched. Tour Serial number TCxxxxxxx |
| SKU: | 376323 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | Tour Issue PARADYM |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 42" |
| Loft: | 18 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Fujikura Speeder NX 60g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet |
| Swing Weight: | D1 |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Excellent condition. The face and sole have some light brush marks from normal course play. The crown and topline look clean and untouched. Tour Serial number TCxxxxxxx |
| SKU: | 376323 |























