


2023 Mitsubishi Diamana S+ 60 Regular Flex Fairway Shaft w/ PXG Tip #473110
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana S+ |
| Adapter: | PXG Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 41.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 68g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.6° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter looks great. |
| SKU: | 473110 |
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana S+ |
| Adapter: | PXG Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 41.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 68g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.6° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter looks great. |
| SKU: | 473110 |























