


2024' ALDILA NV 55 A Flex Fairway Wood Shaft Pull Out .335" Tip #434452
| Brand: | Aldila |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 41" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 57g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 4.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ few light marks to the paint. The tip is free of damage. |
| SKU: | 434452 |
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 41" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 57g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 4.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ few light marks to the paint. The tip is free of damage. |
| SKU: | 434452 |























