


4pc Project X 6.0 Stiff Flex Steel Iron Shaft Set (4-7-Iron) .355" Tip #475842
| Brand: | Project X |
| Model: | Project X |
| Number of Items in Set: | 4 |
| Shaft Length: | 37"-35.5" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Excellent condition with light wear to the labels / finish. The tips are straight with no damage. 4-iron thru 7-iron set make up, .355" Taper Tip. |
| SKU: | 475842 |
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | Project X |
| Number of Items in Set: | 4 |
| Shaft Length: | 37"-35.5" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Excellent condition with light wear to the labels / finish. The tips are straight with no damage. 4-iron thru 7-iron set make up, .355" Taper Tip. |
| SKU: | 475842 |























