



(7) NEW KBS $-TAPER LITE 110G REGULAR FLEX STEEL IRON SHAFTS .370 (No Labels)
| Brand: | KBS |
| Model: | $ Taper Lite |
| Number of Items in Set: | |
| Shaft Length: | 7 @ 42" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446020 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | KBS |
| Model: | $ Taper Lite |
| Number of Items in Set: | |
| Shaft Length: | 7 @ 42" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446020 |























