


7 NEW MITSUBISHI CHEMICAL OTi 75 SR FLEX STIFF-REGULAR GRAPHITE IRON SHAFTS .370
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | OTi |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 7 @ 39.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 449989 |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | OTi |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 7 @ 39.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 449989 |























