



7PC NEW KBS TOUR LITE 105G STIFF FLEX STEEL IRON SHAFTS .370 TIP #468075
| Brand: | KBS |
| Model: | Tour Lite |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 40" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 468075 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | KBS |
| Model: | Tour Lite |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 40" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 468075 |























