


7pc NEW PROJECT X RIFLE 105 TOUR FLIGTED 6.0 STIFF FLEX STEEL IRON SHAFTS 459099
| Brand: | Project X |
| Model: | Other |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 7 @ 41.5" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 459099 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | Other |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 7 @ 41.5" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 459099 |























