


ACCRA GX Blue 140 M0 Ladies Flex Fairway Shaft w/ PING G440 Tip #473108
| Brand: | Accra |
| Model: | GX Blue |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G440 |
| Shaft Length: | 40.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | Callaway Winn Std |
| Shaft Weight: | 45g |
| Launch: | High |
| Torque: | 5.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Mint condition with no wear to the paint / graphics. The grip & adapter are in great shape. |
| SKU: | 473108 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | GX Blue |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G440 |
| Shaft Length: | 40.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | Callaway Winn Std |
| Shaft Weight: | 45g |
| Launch: | High |
| Torque: | 5.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Mint condition with no wear to the paint / graphics. The grip & adapter are in great shape. |
| SKU: | 473108 |























