


ACCRA Tour TZ6 PROTO 55 M4 Stiff Flex Fairway Shaft w/ Cobra Tip #431164
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ6 |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 42.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 62g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Good condition with some nicks & light cosmetic wear to the paint & graphics.. The adapter is in great shape. |
| SKU: | 431164 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ6 |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 42.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 62g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Good condition with some nicks & light cosmetic wear to the paint & graphics.. The adapter is in great shape. |
| SKU: | 431164 |























