



ACCRA TZ5 PROTO 55 M3 Regular Flex DEMO Driver Shaft w/ COBRA Tip #431173
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ Five |
| Adapter: | COBRA |
| Shaft Length: | 43" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Below average condition with some scuffs & cosmetic wear to the paint. The adapter is in good shape. |
| SKU: | 431173 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ Five |
| Adapter: | COBRA |
| Shaft Length: | 43" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Below average condition with some scuffs & cosmetic wear to the paint. The adapter is in good shape. |
| SKU: | 431173 |























