


ACCRA TZ5 PROTO 65 M4 Stiff Flex Driver Shaft w/ TaylorMade Tip #454780
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ5 |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | TaylorMade / Golf Pride Tour Velvet Std |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.6° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter looks great. |
| SKU: | 454780 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ5 |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | TaylorMade / Golf Pride Tour Velvet Std |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.6° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter looks great. |
| SKU: | 454780 |























