


ACCRA TZ6 PROTO 45 M3 Regular Flex DEMO Fairway Shaft w/ PING G430 Tip #431163
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ6 |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G410,G425,G430 |
| Shaft Length: | 42.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 4.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with minimal wear to the paint & graphics. The adapter is like new. "Hot Stix Demo" is etched into the paint. |
| SKU: | 431163 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ6 |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G410,G425,G430 |
| Shaft Length: | 42.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 4.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with minimal wear to the paint & graphics. The adapter is like new. "Hot Stix Demo" is etched into the paint. |
| SKU: | 431163 |























