


Aldila ROGUE Black 130 MSI 70 Tour Stiff Flex Driver Shaft-PING G430 Tip #430397
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Black |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G410,G425,G430 |
| Shaft Length: | 44.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Stiff |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 Std |
| Shaft Weight: | 74g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with minimal wear to the paint & graphics. The adapter & grip are in great shape. |
| SKU: | 430397 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Black |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G410,G425,G430 |
| Shaft Length: | 44.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Stiff |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 Std |
| Shaft Weight: | 74g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with minimal wear to the paint & graphics. The adapter & grip are in great shape. |
| SKU: | 430397 |























