


Aldila Rogue Silver RIP I/O 110 MSI 70 X Fairway Shaft w/ TaylorMade Tip #474147
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue RIP |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Great condition w/ a few small nicks & scuffs to the paint & graphics. The adapter is in great shape. |
| SKU: | 474993 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue RIP |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Great condition w/ a few small nicks & scuffs to the paint & graphics. The adapter is in great shape. |
| SKU: | 474993 |























