


ARETERA ALPHA ONE Blue 55 3 Regular 43.25" Driver Shaft w/ Cobra Tip #415939
| Brand: | Aretera |
| Model: | Aretera |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 43.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the paint. |
| SKU: | 415939 |
Original: $239.99
-65%$239.99
$84.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aretera |
| Model: | Aretera |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 43.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the paint. |
| SKU: | 415939 |























