


ATTOMAX PRO ATOM 6 SR Flex Driver Shaft w/ Titleist Tip #456964
| Brand: | |
| Model: | |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Shaft Length: | 45.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Grip: | Golf Pride Tour Wrap Std |
| Shaft Weight: | 61g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter & grip are in great shape. |
| SKU: | 456964 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | |
| Model: | |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Shaft Length: | 45.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Grip: | Golf Pride Tour Wrap Std |
| Shaft Weight: | 61g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter & grip are in great shape. |
| SKU: | 456964 |























