


autoFlex SF505 95-100 MPH 43" Driver Shaft w/ Callaway Tip #465190
| Brand: | Autoflex |
| Model: | SF505 |
| Adapter: | Callaway Driver |
| Shaft Length: | 43" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet +4 Std |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter & grip are in great shape. |
| SKU: | 465190 |
Original: $479.99
-65%$479.99
$168.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Autoflex |
| Model: | SF505 |
| Adapter: | Callaway Driver |
| Shaft Length: | 43" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet +4 Std |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter & grip are in great shape. |
| SKU: | 465190 |























