


autoFlex SF505 x X-Flex Fairway Shaft w/ Titleist Tip #456963
| Brand: | Autoflex |
| Model: | SF505 |
| Adapter: | Titleist Fairway |
| Shaft Length: | 42.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Golf Pride Tour Wrap Std |
| Shaft Weight: | 54g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the paint & graphics. The grip & adapter are in great shape. |
| SKU: | 456963 |
Original: $399.99
-65%$399.99
$140.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Autoflex |
| Model: | SF505 |
| Adapter: | Titleist Fairway |
| Shaft Length: | 42.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Golf Pride Tour Wrap Std |
| Shaft Weight: | 54g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the paint & graphics. The grip & adapter are in great shape. |
| SKU: | 456963 |























